IVANA WIESNEROVÁ JE 26. KRÁLOVNOU SLEZSKA

Ivana Wiesnerová je v letošním roce 26. Královnou Slezska, když objela všech 30 míst Vrchařské koruny Krnovska.


Ivana objela všech 30 vrcholů a patří jí tak poukázka na 30% slevu na výrobek značky Hoover

Ivaně jsme položili 5 otázek


1) Jak se Vám líbila letošní VKK?
VKK jsem jela letos poprvé. Projet všech 30 vrcholů byla pro mě velká motivace. Každá vyjížďka bylo malé dobrodružství, které jsem si někdy sama a někdy s doprovodem velmi užívala. Jsem taky ráda, že se mi prostřednictvím VKK podařilo zlákat i mého 12 letého syna k výletům na kole. Za mě tedy 10 z 10. :)

2) Které vrcholy se Vám líbili nejvíce ?

Moc se mi líbil chrám v Sudicích, Mlýn u vodníka Slámy, Loviště ryb v Moszczance a celkově vyjížďka po polské straně. Taky výlet na rozhlednu Na Skalce. Vlastně všechny výlety byly super. Pro mě veliký relax a poznání nových míst.

3) Jaká místa Vás překvapili příjemně a které naopak byli zklamáním ?
Zklamaná jsem byla z Pochně, vzhledem k tomu, že nádrž byla bez vody.

4) Který vrchol byl nejnáročnější ?

Nejnáročnější byl pro mě výlet na Kraví horu a Poutní horu. Díky tomu, že jsem si vyjela bez mapy i navigace, to byl výlet bloudivý, ale vcelku dobrodružný. Z Kraví hory jsem si to krosila zpět do Albrechtic po turistické žluté, netušíc, kam jedu. :). A potom Poutní hora...… tak to jsem si pro změnu nesla kolo téměř na zádech, protože jsem se vydala od koupaliště po městském okruhu, přes pole, louky, lesy a hlavně do neskutečného kopce. No, mazec. Nakonec i tu Poutní horu jsem našla. :). Jo, jo, dost dobrá zkušenost. V každém případě jsem si každý výlet moc užila.

5) Máte nějaký tip na vrchol pro příští rok ?

Osoblažsko, Slezské Rudoltice, Rozhledna Velký Roudný u Roudna.

Komentáře