PARTNEŘIGENERÁLNÍ PARTNER

HOOVER elektrospotřebiče
Candy Hoover patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce domácích spotřebičů. V portfoliu společnosti je italská značka Candy s více než 70letou tradicí a původem americká značka Hoover založená před 100 lety. Pod logem obou značek najdete kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů, pod značkou Hoover navíc i velmi širokou nabídku vysavačů, parních mopů a žehliček.
www.hoover.cz

PARTNEŘI


NACHMELENÁ OPICE Pivovar
Krnovský pivovar jehož všechny Opice jsou živé, nefiltrované, nepasterované. Ve stálé nabídce jsou 4 druhy piv, k nim přes rok nabízíme několik sezónních speciálů. Vaříme jak spodně tak i svrchně kvašená piva a hlavně je vaříme s láskou :-)

http://www.nachmelenaopice.cz/cs/
BOMBUS natural energy

Zdravé energetické tyčinky z čistě přírodních zdrojů, které nejen rychle doplní energii při zvýšené aktivitě, ale také dodají tělu potřebné množství vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Používáme jen ty nejkvalitnější suroviny a s maximální péčí dbáme na to, aby naše tyčinky měly kromě funkčních benefitů i jedinečnou chuť.
www.bombusenergy.cz


PENZION ESO
Penzion ESO se nachází nedaleko centra města Krnov, které leží v okrese Bruntál na severní Moravě v těsné blízkosti polských hranic. Svým návštěvníkům nabízíme komfortní ubytování, posezení na venkovní terase a motorizovaným návštěvníkům bezpečné parkování.
Poskytované služby v zařízení:
Komfortní ubytování, posezení na venkovní terase, bezpečné parkování, umožnění oslav, večírků, dětský koutek, hospůdka, čepuje se Radegast, blízko obchod, grilování, restaurace Slon, Cactus a vlakové nádraží blízko, milá a příjemná obsluha.
Poskytované služby na pokoji:
TV, lednička, sociálky, žehlení, praní, venkovní posezení, wi-fi.
Kapacita:
70 lůžek

www.penzioneso.mzf.cz


Bison Sportswear
Firma Bison Sportswear, s.r.o. je přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení. Zakázková výroba originálních kolekcí se specifickým designem je naším krédem. Činnost firmy je zaměřena na výrobu sportovních dresů a sportovního oblečení pro všechny sporty

www.bison.cz
Město Krnov

Komentáře